TESLİMAT VE İADE KOŞULLARI

 

Teslimat Koşulları

Siparişiniz onaylandıktan sonra 8 iş günü içerisinde belirtilen teslimat adresine gönderilmek üzere kargo firmasına teslim edilmektedir.

Alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir. Kargo takip süreci siparişiniz kargoya verildiğinde başlayacaktır. Siparişinizin takibi için gerekli olan kargo takip numarasına Hesabım menüsü başlığı altındaki “Siparişlerim” kısmında ilgili siparişinizin üstüne tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Siparişinizi kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz.

Sipariş verildikten sonra teslim alacak kişi ve adres bilgileri değiştirilememektedir. Teslimatınızın doğru ve kolay yapılabilmesi için lütfen adres bilgilerinizi (mahalle, cadde, sokak, bina/daire no, vb…) eksiksiz doldurunuz.

 

KARGO TESLİM ALINIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR:

Lütfen ürününüzü teslim alırken kargo paketini açınız ve içeriğinin eksiksiz ve hasarsız olduğundan emin olunuz.

Hasarlı veya eksik ürün teslim edilmesi durumunda mutlaka kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü teslim almadan geri gönderiniz.

İhtiyaç halinde +90 554 977 98 11 numaralı telefondan Müşteri Hizmetleri’mize ulaşarak her konuda destek alabilirsiniz. Teslimat sırasında teslim alacak ilgili kişinin adreste bulunmaması halinde, siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir.

İade Koşulları

Ürünlerimiz 24 ay tüketici garantisi kapsamındadır. Her tür şikayetinizde +90-554-9779811 telefon numaralı çağrı merkezimizden yardım talep edebilirsiniz.

Almış olduğunuz ürünü kullanmadan, tahrip etmeden/bozmadan teslim tarihinden itibaren on beş (15) günlük süre içerisinde satın almaktan vazgeçerek teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası ve iade sebebini içeren bir dilekçe veya sürekli veri taşıyıcısıyla (e-posta) ile iade edebilirsiniz.

Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, kullanılmış..vb şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Bu şekilde gönderilen ürünler Fabricator tarafından kabul edilmeyecek ve iadesi yapılmayacaktır. Müşteri süresi içinde satıştan caydığı hallerde ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Müşterilerimiz satın almış oldukları ürünü almaktan vazgeçmeleri halinde, kargoya teslim edilmeden önce, Fabricator Müşteri Hizmetleri'ni arayarak iptal etme hakkına sahiptirler.